Ogłoszenia parafialne - XII Niedziela Zwykła
sobota 22.06.2024
- W poniedziałek obchodzimy uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela – patrona Chojnic.
- W środę wraz z Przedszkolem Integracyjnym „ Akademia Pana Kleksa ” o g. 10.30 zapraszamy wszystkie dzieci, bez ograniczeń wiekowych, na spotkanie na placu przy kościele z alpakami i lamą.
- W czwartek o g. 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.
- W czwartek przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy, głównej patronki naszej diecezji. Zachęcamy do udziału w tym dniu w pielgrzymce pieszej do kościoła w Żalnie. Początek pielgrzymki w parafii Nowa Cerkiew o g. 16.30. Na jej zakończenie o g. 20.00 w Żalnie będzie sprawowana Msza św.
- W tym tygodniu zamiast w środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z uwagi na uroczystość patronalną diecezji, będzie odprawiona w czwartek po Mszy św. porannej i o g. 17.30.
- W sobotę obchodzimy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o g. 8.00 i 18.00. Kolekta poznaczona jest na rzecz Stolicy Apostolskiej.
- Domowy Kościół przy parafii Matki Bożej Fatimskiej zaprasza w przyszłą niedzielę o g. 13.00 na Festyn Rodzinny, z którego dochód przeznaczone będzie na rehabilitację Marysi Pozorskiej.
- Jest nowy „ Pielgrzym ”.









