Aktualności1st
Biuro parafialne1st
Ogłoszenia parafialne1st
Intencje mszalne1st
Msze św. i nabożeństwa1st
Nasza parafia1st
Duszpasterze1st
Ministranci1st
Osoba Pierwszego Kontaktu1st
Grupy parafialne1st
Wieści z budowy1st
Wokół wiary1st
Galeria zdjęć1st
Sakramenty w parafii1st
Patroni naszej parafii1st
Mały modlitewnik1st
Kontakt1st
Ogłoszenia parafialne


2022-06-05 Niedzieal - Zesłanie Ducha Świętego

 

 

 

  1. Zapraszamy w ramach nabożeństw czerwcowych do indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu zakończonej litanią do Najświętszego Serca Pana  Jezusa – w dni powszednie o g. 17.30, w niedziele o g. 16.30.

 

  1. Serdeczne – Bóg zapłać – za złożone dzisiaj ofiary na cele budowlane, a także przekazywane w biurze parafialnym i na konto bankowe. 

 

  1. W poniedziałek, w drugi dzień Zielonych Świąt, obchodzimy święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o g. 8.00 i 18.00.

 

  1. W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

 

  1. W czwartek o g. 18.30 w kościele przedwakacyjne i podsumowujące 1 rok formacji spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 8. Obecność obowiązkowa!

 

  1. W piątek i sobotę, tj. 10 i 11 czerwca, w Szkole Podstawowej nr 8 w Chojnicach odbędzie się 2 seria rekolekcji dla tych kandydatów do bierzmowania, którzy w nich jeszcze nie uczestniczyli. Osoby te prosimy o osobisty kontakt w celu ustalenia szczegółów.

 

  1. W piątek, 10 czerwca, w amfiteatrze Fosa Miejska ( w przypadku niepogody w Bazylice ) odbędzie się XXIII Przegląd Piosenki Religijnej „ CREDO ”, pamięci Jana Pawła II i św. Jana Chrzciciela – patrona Chojnic. O g. 11.00 – rozpoczęcie prezentacji, o g. 16.00 – podsumowanie, wręczenie nagród i koncert laureatów.

 

  1. W przyszłą niedzielę, w uroczystość Trójcy Najświętszej, kończy się czas spowiedzi i Komunii Św. wielkanocnej. Przypominamy o tym obowiązku katolika, wynikającym z przykazania kościelnego.

 

  1. 16 czerwca obchodzić będziemy uroczystość Bożego Ciała. Już dzisiaj prosimy o przygotowanie zgodnie z tradycją ołtarzy stacyjnych, dziewczynki do sypania kwiatów, a dzieci pierwszokomunijne o udział w procesji w albach. Zapraszamy te dzieci na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 11.00.

 

  1. Jest jeszcze nowy „ Pielgrzym ” i „ W Rodzinie ”.

 

 

 

 


 

 
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
Polecamy:
1stNapisz do nas
kancelaria adwokacka warszawa