Aktualności1st
Biuro parafialne1st
Ogłoszenia parafialne1st
Intencje mszalne1st
Msze św. i nabożeństwa1st
Nasza parafia1st
Duszpasterze1st
Ministranci1st
Osoba Pierwszego Kontaktu1st
Grupy parafialne1st
Wieści z budowy1st
Wokół wiary1st
Galeria zdjęć1st
Sakramenty w parafii1st
Patroni naszej parafii1st
Mały modlitewnik1st
Kontakt1st
Ogłoszenia parafialne


2022-03-20 III Niedziela Wielkiego Postu

 

 

 

  1. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: w piątki na Drogi Krzyżowe o g. 8.30 i 17.15, w niedziele na Gorzkie Żale o g. 16.30.  

 

  1. Serdeczne – Bóg zapłać – za ofiary złożone na budowę naszego kościoła, a także przekazywane w biurze parafialnym i na konto bankowe.

 

  1. W czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla Kręgu Miłosierdzia.  

 

  1. W piątek obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to również Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do przystąpienia do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Będzie można to uczynić uroczyście podczas Mszy św. o g. 18.00, wypowiadając wspólnie przed ołtarzem słowa przyrzeczenia. Wszystkich chętnych przystępujących do adopcji prosimy o zabranie świec.  

  

  1. W piątek odbędzie się w Chojnicach kolejny „ Marsz dla Życia ”. Rozpocznie się o g. 16.00 w kościele Matki Bożej Królowej Polski nabożeństwem przebłagalnym za grzech przeciw życiu, duchową adopcją i prelekcją ks. prof. Piotra Kieniewicz, a zakończy się w kościele Zwiastowania NMP Mszą św. odpustową o g. 18.00.

 

  1. W piątek o g. 17.00 zapraszamy do kościoła na wspólną modlitwę, podczas której w łączności z papieżem Franciszkiem odmówimy Akt Oddania Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w tym dniu ofiarujemy  w intencji pokoju w świecie.

 

  1. Do skarbonki w kościele można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

 

  1. Jest nowy „ Pielgrzym ” i „ W Rodzinie ”.

 


 

 
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
Polecamy:
1stNapisz do nas
kancelaria adwokacka warszawa