Aktualności1st
Biuro parafialne1st
Ogłoszenia parafialne1st
Intencje mszalne1st
Msze św. i nabożeństwa1st
Nasza parafia1st
Duszpasterze1st
Ministranci1st
Osoba Pierwszego Kontaktu1st
Grupy parafialne1st
Wieści z budowy1st
Wokół wiary1st
Galeria zdjęć1st
Sakramenty w parafii1st
Patroni naszej parafii1st
Mały modlitewnik1st
Kontakt1st
Ogłoszenia parafialne


2022-01-16 II Niedziela Zwykła

  1. W tym tygodniu odbywać się będą odwiedziny duszpasterskie u parafian, którzy wyrazili taką wolę w składanych deklaracjach. Terminy kolęd zostały uzgodnione indywidualnie.

 

  1. W tym tygodniu Msze św. od poniedziałku do piątku tylko o g. 8.00.

 

  1. We wtorek rozpoczyna się w Kościele Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

 

  1. W środę odbędzie się piesza pielgrzymka z Chojnic do Zamartego w intencji powołań do sakramentalnych małżeństw, kapłaństwa i życia zakonnego. Początek o g. 18.30 przy kościele Matki Bożej Fatimskiej. Uczestnicy proszeni są o zabranie kamizelki odblaskowej i latarki. Na zakończenie pielgrzymowania ok. g. 21.00 w sanktuarium będzie sprawowana Msza św.   

 

  1. W czwartek po Msz św. porannej do g. 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań do służby Bożej w ramach diecezjalnej modlitwy, którą podejmuje codziennie inna parafia.    

 

  1. Serdeczne – Bóg zapłać – za złożone dzisiaj ofiary na budowę naszego kościoła, a także przekazywane w biurze parafialnym i na konto bankowe.

 

  1. W dniu 24 stycznia ( poniedziałek ) od g. 14.00 w Przychodni Lekarskiej „ Solmed ” przy ul. Towarowej 2A w Chojnicach, odbędą się badania USG DOPPLER przepływów szyjnych i kończy dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów, piersi oraz ECHO serca. Badania są odpłatne. Bliższe informacje w przychodni. Numer telefonu do rejestracji podany jest również na plakacie na tablicy ogłoszeń.

 

  1. Jest jeszcze nowy „ Pielgrzym ” i „ W Rodzinie ”.

 


 
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
Polecamy:
1stNapisz do nas
kancelaria adwokacka warszawa