Aktualności1st
Biuro parafialne1st
Ogłoszenia parafialne1st
Intencje mszalne1st
Msze św. i nabożeństwa1st
Nasza parafia1st
Duszpasterze1st
Ministranci1st
Osoba Pierwszego Kontaktu1st
Grupy parafialne1st
Wieści z budowy1st
Wokół wiary1st
Galeria zdjęć1st
Sakramenty w parafii1st
Patroni naszej parafii1st
Mały modlitewnik1st
Kontakt1st
Ogłoszenia parafialne


2021-11-13 XXXIII Niedziela Zwykła

      

  1. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy uczestniczyli w miniony wtorek w parafialnych rozmowach synodalnych.

 

  1. Dzisiaj w Dniu Modlitwy i Solidarności z Kościołem Prześladowanym, odbywa się zbiórka do puszek na pomoc dla chrześcijan w Libanie.

 

  1. W przyszłą niedzielę, w ramach akcji powołaniowej, gościć będziemy w naszej parafii kleryka Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie. W czasie Mszy św. podzieli się świadectwem swojego życia i powołania. Po Mszy św. o g. 11.00 zapraszamy młodzież na spotkanie z alumnem. Obowiązkowo  uczestniczą w nim wszyscy kandydatów do bierzmowania  ( z 8 kl. i 1 kl. ponadpodstawowych ).  

 

  1. W przyszłą niedzielę Caritas Polska zaprasza do włączenia się w ogólnopolską zbiórkę na rzecz migrantów z granicy polsko-białoruskiej. Zebrane środki zostaną przeznaczone na finansowanie działań pomocowych na terenach przygranicznych podczas kryzysu migracyjnego.

 

  1. W przyszłą niedzielę rozpoczną się rekolekcje internetowe po nazwą „ Rodzina33 ”. Przebiegać będą one przez 33 dni w oparciu o materiały dostępne online na stronie www.rodzina33.pl. Zachęcamy rodziny do uczestnictwa w tych rekolekcjach.

 

  1. Za tydzień kolekta na budowę naszego kościoła. Poprzednia zbiórka budowlana wyniosła 3400 zł. Przypadajaca na ten dzień kolekta na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie, w naszej parafii odbędzie się w niedzielę 28 listopada.

 

  1. Zakończył się 1 etap prac związanych z przygotowaniem ogrzewania naszego kościoła. Wykonano odwierty w ziemi i umieszczono w nich 6 sond, które staną się źródłem zasilania pomp ciepła. Instalację doprowadzono do pomieszczenia wewnątrz budynku. Koszt wyniósł 62 tys., z czego zapłaciliśmy 35 tys. Teraz czekamy na 2 etap prac – zamontowanie pomp ciepła i podłączenie ich do instalacji grzewczej znajdującej się w posadzce kościoła.     

 

  1. Organizowana jest pielgrzymka do Torunia z okazji 30 r. powstania katolickiej rozgłośni Radio Maryja. Wyjazd w sobotę 4 grudnia o g. 7.30 z parkingu przy kościele Matki Bożej Królowej Polski. Zapisy w biurze Radia Maryja przy parafii Matki Bożej Królowej Polski, tel. 602 867 585 ( podany również na tablicy ogłoszeń )   

 

  1. Jest nowy „ Pielgrzym ” i „ W Rodzinie ”.

 

  1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Wiesława Rutkowskiego, l. 80, zam. przy ul. Rzepakowej 6: „ Dobry Jezu, a nasz Panie…”


 
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
Polecamy:
1stNapisz do nas
kancelaria adwokacka warszawa