Aktualności1st
Biuro parafialne1st
Ogłoszenia parafialne1st
Intencje mszalne1st
Msze św. i nabożeństwa1st
Nasza parafia1st
Duszpasterze1st
Ministranci1st
Osoba Pierwszego Kontaktu1st
Grupy parafialne1st
Wieści z budowy1st
Wokół wiary1st
Galeria zdjęć1st
Sakramenty w parafii1st
Patroni naszej parafii1st
Mały modlitewnik1st
Kontakt1st
Ogłoszenia parafialne


2021-11-07 XXXII Niedziela Zwykła

 

 

  1. Serdeczne – Bóg zapłać – za złożone dzisiaj ofiary na budowę naszego kościoła, a także przekazywane w biurze parafialnym i na konto bankowe.

 

  1. We wtorek o g. 18.30 zapraszamy na spotkanie synodalne w ramach naszej wspólnoty parafialnej. W Kościele powszechnym trwa czas synodu, który jest czasem słuchania Ducha Świętego, odkrywania piękna Kościoła i ożywienia w nim naszego uczestnictwa. Spotkanie rozpocznie się w kościele modlitwą przed Najświętszym Sakramentem i wyznaniem wiary. Po niej w rozmowie każdy będzie mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Wszystkich chętnych prosimy o zabranie świec. Na spotkanie szczególnie zaproszeni są członkowie Rady Parafialnej.

 

  1. W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie dla Kręgu Miłosierdzia.

 

  1. W czwartek, w narodowy Dzień Niepodległości, o g. 12.00 w Bazylice będzie sprawowana Msza św. w intencji Ojczyzny i Powiatu Chojnickiego.

 

  1. W czwartek o g. 16.00 Stowarzyszenie „ Dworek Polski ” zaprasza do Chojnickiego Centrum Kultury na koncert piosenek przedwojennych. Wstęp wolny, bezpłatne wejściówki można odebrać w kasie Chojnickiego Centrum Kultury.

 

  1. W czwartek o g. 16.00 w parafii Matki Bożej Królowej Polski, w sali nad biurem parafialnym, odbędzie się spotkanie z ks. Tomaszem Trzaską, kapelanem Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów politycznych PRL w Warszawie, zarazem pracownikiem Biura Poszukiwań miejsc pochowku Żołnierzy Niezłomnych zamordowanych przez władze komunistyczne.  

 

  1. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie, jako wsparcie dla prześladowanych chrześcijan.

 

  1. Jest jeszcze nowy „ Pielgrzym ” i „ W Rodzinie ” oraz czasopismo „ Spojrzenia ” wydawane przez alumnów Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie.

 

 

 

 


 
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
Polecamy:
1stNapisz do nas
kancelaria adwokacka warszawa