Aktualności1st
Biuro parafialne1st
Ogłoszenia parafialne1st
Intencje mszalne1st
Msze św. i nabożeństwa1st
Nasza parafia1st
Duszpasterze1st
Ministranci1st
Osoba Pierwszego Kontaktu1st
Grupy parafialne1st
Wieści z budowy1st
Wokół wiary1st
Galeria zdjęć1st
Sakramenty w parafii1st
Patroni naszej parafii1st
Mały modlitewnik1st
Kontakt1st
Ogłoszenia parafialne


2021-10-03 XXVII Niedziela Zwykła

 

 

  1. Serdeczne – Bóg zapłać – za złożone dzisiaj ofiary na budowę naszego kościoła, a także przekazywane w biurze parafialnym i na konto bankowe. 

 

  1. W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie – o g. 17.30, w niedziele – o g. 16.30.

 

  1. We wtorek przypada wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, której relikwie  obecne są w naszym kościele. Podczas Mszy św. będziemy dziękować Panu Bogu za życie i dzieło Apostołki Bożego Miłosierdzia oraz wypraszać za jej przyczyną potrzebne łaski.

 

  1. We wtorek Msza św. o g. 18.00 ofiarowana jest w intencji członków Kręgu Miłosierdzia. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie tej wspólnoty.

 

  1. W pierwszy czwartek miesiąca od g. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji kapłanów i powołań do służby Bożej.

 

  1. W czwartek, we wspomnienie NMP Różańcowej, Msza św. o g. 18.00 ofiarowana jest w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. Prosimy Róże Różańcowe o poprowadzenie w tym dniu modlitwy różańcowej o g. 17.30. Po Mszy św. spotkanie i wymiana tajemnic.

 

  1. W sobotę, 9 października, Ks. biskup diecezjalny zaprasza członków Żywego Różańca do Pelplina na Diecezjalny Kongres Różańcowy. Z Chojnic organizowany jest wyjazd autokarem na tę uroczystość ( z parkingu przy piekarni p. Brunków, o g. 7.30 ). Zapisy w biurze parafialnym parafii Matki Bożej Królowej Polski, koszt 30 zł.

 

  1. W przyszłą niedzielę, w ramach Dnia Papieskiego, odbędzie się zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.  

 

  1. Jest nowy „ Pielgrzym ” i „ W Rodzinie ”, a także kalendarze na przyszły rok w cenie 5 i 10 zł.

 

  1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Bolesława Hamerskiego, l. 97, zam. przy ul. Ceynowy 5 i Cecylię Jażdżewską, l. 76, zam. przy ul. Ceynowy 3: „ Dobry Jezu, a nasz Panie…”

 

 

 


 
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
Polecamy:
1stNapisz do nas
kancelaria adwokacka warszawa