Aktualności1st
Biuro parafialne1st
Ogłoszenia parafialne1st
Intencje mszalne1st
Msze św. i nabożeństwa1st
Nasza parafia1st
Duszpasterze1st
Ministranci1st
Osoba Pierwszego Kontaktu1st
Grupy parafialne1st
Wieści z budowy1st
Wokół wiary1st
Galeria zdjęć1st
Sakramenty w parafii1st
Patroni naszej parafii1st
Mały modlitewnik1st
Kontakt1st
Ogłoszenia parafialne


2021-09-05 XXIII Niedziala Zwykła

  1. Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek na pomoc dla mieszkańców Afganistanu w ramach Dnia Solidarności z Afgańczykami.

 

  1. Serdeczne – Bóg zapłać – za złożone dzisiaj ofiary na budowę naszego kościoła, a także przekazywane w biurze parafialnym i na konto bankowe.

 

  1. W minionym tygodniu rozpoczęły się prace związane z przygotowaniem ogrzewania naszego kościoła. Obecnie umieszczane są w ziemi na głębokości 100 metrów sondy, które zostaną połączone z pompami ciepła. Będzie to źródło zasilania instalacji grzewczej, która rozprowadzona jest już w posadzce kościoła.   

 

  1. W środę przypada święto Narodzenia NMP.

 

  1. W dniach 11 – 19 września w Sanktuarium Królowej Pomorza i Matki Jedności w Piasecznie odbywać się będą uroczystości odpustowe. Szczegóły na plakacie i na stronie sanktuarium-piaseczno.pl.

 

  1. We wrześniu odbędą się następujące spotkania organizacyjne:

 

- dotyczące przygotowania do I Komunii Św.: dzieci z klas III z rodzicami – 5 września, po Mszy św. o g. 17.00;

 

- dotyczące przygotowania do bierzmowania: młodzież klas VIII i aktualni kandydaci z klas I ponadpodstawowych – 12 września, po Mszy św. o g. 17.00.

 

  1. Jest nowy „ Pielgrzym ” i „ W Rodzinie ”.

 

  1. Komunikat Głównego Urzędu Statystycznego w Gdańsku: „ Przypominamy o trwającym już tylko do 30 września Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań. Jeśli jeszcze nie dopełniłeś obowiązku spisowego, możesz to zrobić w łatwy sposób – wypełniając elektroniczny formularz na stronie spis.gov.pl lub dzwoniąc na infolinię 22 279 99 99. Może też do Ciebie przyjść lub zadzwonić rachmistrz – nie możesz mu odmówić udziału w spisie. Udział w spisie jest obowiązkowy, a odmowa zagrożona karą grzywny. Urząd Miejski w Chojnicach daje dodatkową możliwość spisania się w najbliższe wtorek 07. 09, w g. 16.00 – 18.00, pok. 510, II piętro ”.

 

  1. Informujemy, że Karol Gowkielewicz, ministrant i lektor naszej parafii, wstąpił do Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie i rozpocznie formację i studia przygotowujące do święceń kapłańskich. Wspierajmy go swoimi modlitwami.

 

  1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Jana Mellera, l. 72, zam. przy ul. Kościerskiej 13: „ Dobry Jezu, a nasz Panie… ”.


 
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
Polecamy:
1stNapisz do nas
kancelaria adwokacka warszawa