Aktualności1st
Biuro parafialne1st
Ogłoszenia parafialne1st
Intencje mszalne1st
Msze św. i nabożeństwa1st
Nasza parafia1st
Duszpasterze1st
Ministranci1st
Osoba Pierwszego Kontaktu1st
Grupy parafialne1st
Wieści z budowy1st
Wokół wiary1st
Galeria zdjęć1st
Sakramenty w parafii1st
Patroni naszej parafii1st
Mały modlitewnik1st
Kontakt1st
Ogłoszenia parafialne


2021-07-04 XIV Niedziala Zwykła

 

  1. We wtorek, w ramach dekanalnej nowenny, zapraszamy na Mszę św. o g. 18.00 i nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli, męczennika i patrona Polski w intencji Ojczyzny. Po Mszy św. będzie okazja do uczczenia relikwii Świętego, których kustoszami są Rycerze Chrystusa i Świątyni Jerozolimskiej – Templariusze.   

 

  1. W środę po wieczornej Mszy św. Róże Różańcowe odmówią swój wspólnotowy różaniec, po nim spotkanie i wymiana tajemnic.

 

  1. 16 lipca odbędzie się piesza pielgrzymka do Zamartego na uroczystość Matki Bożej Szkaplerznej. Zapisy w biurze parafialnym parafii Matki Bożej Królowej Polski.

 

  1. Zapraszamy do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w terminie od 31 lipca do 13 sierpnia. Spotkania informacyjne i zapisy 18 i 25 lipca w salce katechetycznej przy Bazylice. Szczegóły na plakacie.

 

  1. Jest jeszcze nowy „ Pielgrzym ” i „ W Rodzinie ”.

 

  1. Serdeczne – Bóg zapłać – za złożone dzisiaj ofiary na budowę naszego kościoła, a także przekazywane w biurze parafialnym i na konto bankowe.

 

  1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Jana Zielińskiego, l. 69, zam. przy ul. Igielskiej: „ Dobry Jezu, a nasz Panie… ”.

 

  

 

 


 
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
Polecamy:
1stNapisz do nas
kancelaria adwokacka warszawa