Aktualności1st
Biuro parafialne1st
Ogłoszenia parafialne1st
Intencje mszalne1st
Msze św. i nabożeństwa1st
Nasza parafia1st
Duszpasterze1st
Ministranci1st
Osoba Pierwszego Kontaktu1st
Grupy parafialne1st
Wieści z budowy1st
Wokół wiary1st
Galeria zdjęć1st
Sakramenty w parafii1st
Patroni naszej parafii1st
Mały modlitewnik1st
Kontakt1st
Ogłoszenia parafialne


2021-05-16 Niedziela - Wniebowstąpienie Pańskie

 

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej: w dni powszednie o g. 17.30, w niedziele o g. 16.30. Od poniedziałku do piątku w nabożeństwach majowych i Mszy św. o g. 18.00 uczestniczą dzieci pierwszokomunijne.   

 

  1. Do piątku, codziennie o g. 20.00, na stronie www.nacalyglos.pl, odbywają się  transmisje z kościołów naszej diecezji w ramach nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego i Diecezjalnego Forum Duszpasterskiego „ U źródeł łaski ”, którego celem jest umocnienie i odnowienie wiary diecezjan.

 

  1. W sobotę od g. 14.00 na tej samej stronie internetowej i dodatkowo na antenie Diecezjalnego Radia Głos transmitowane będą modlitwy i spotkania w wigilię uroczystości Zesłania Ducha Świętego, której centralnym wydarzeniem będzie Msza św. z bazyliki katedralnej w Pelplinie o g. 17.00 pod przewodnictwem ks. biskupa diecezjalnego Ryszarda Kasyny.

 

  1. W przyszłą niedzielę, w uroczystość Zesłania Ducha Świętego, po Mszach św. będzie możliwość włączenia się w akcję charytatywną poprzez zakupienie piernika – gołąbka. Całkowity dochód przeznaczony jest na koszt operacji naszej parafianki Oliwii.

 

  1. Serdeczne – Bóg zapłać – za złożone dzisiaj ofiary na budowę naszego kościoła, a także przekazywane w biurze parafialnym i przesyłane na konto bankowe.  

 

  1. Jest nowy „ Pielgrzym ”, a także książka pt. „ Z Maryją w drodze do nieba ”.

 

  1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Gertrudę Kuhn, l. 89., zam. przy ul. Rzepakowej 5A: „ Dobry Jezu, a nasz Panie…” 

 

 

 

 


 
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
Polecamy:
1stNapisz do nas
kancelaria adwokacka warszawa