Aktualności1st
Biuro parafialne1st
Ogłoszenia parafialne1st
Intencje mszalne1st
Msze św. i nabożeństwa1st
Nasza parafia1st
Duszpasterze1st
Ministranci1st
Osoba Pierwszego Kontaktu1st
Grupy parafialne1st
Wieści z budowy1st
Wokół wiary1st
Galeria zdjęć1st
Sakramenty w parafii1st
Patroni naszej parafii1st
Mały modlitewnik1st
Kontakt1st
Ogłoszenia parafialne


2021-05-09 VI Niedziela Wielkanocy

 

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej: w dni powszednie o g. 17.30, w niedziele o g. 16.30. 

 

  1. W środę o g. 18.45 próba dla dzieci przed I Komunią św. Prosimy o obecność  również jednego rodzica.

 

  1. W czwartek nabożeństwo majowe rozpocznie się wyjątkowo o g. 17.15, ponieważ połączone będzie z różańcem fatimskim i procesją z figurką.

 

  1. Od piątku, codziennie o g. 20.00, na stronie www.nacalyglos.pl, odbywać się będą transmisje z kolejnych 9 kościołów naszej diecezji w ramach nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego i Diecezjalnego Forum Duszpasterskiego „ U źródeł łaski ”, którego celem jest umocnienie i odnowienie wiary diecezjan. W naszej parafii włączymy się w te modlitwy podczas nabożeństw majowych.

 

  1. W sobotę spowiedź dla dzieci przed uroczystością I Komunii św. : o g. 10.00 – grupa dziewcząt, o g. 11.00 – grupa chłopców.

 

  1. W przyszłą niedzielę o g. 11.00 odbędzie się uroczystość I Komunii św. Podczas tej Mszy św. z racji ograniczeń w kościele zgromadzą się tylko dzieci pierwszokomunijne i ich rodzice. Prosimy, aby w tym dniu uczestniczyć w Mszach św. o innej godzinie. Dziękujemy za zrozumienie.

 

  1. W przyszłą niedzielę kolekta na budowę naszego kościoła. Poprzednia zbiórka budowlana wyniosła 2279 zł.

 

  1. Główny Urząd Statystyczny w Gdańsku informuje, że rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Podstawową formą udziału w spisie jest samospis internetowy. Wystarczy wejść na stronę www.spis.gov.pl i wypełnić elektroniczny formularz. Na tej stronie podany jest numer telefonu na infolinię, gdzie można dokonać spisu przez telefon. Od 4 maja do pracy przystąpili rachmistrzowie, którzy będą dzwonić do mieszkańców. Udział w spisie jest obowiązkowy.  

 

  1. Jest jeszcze nowy „ Pielgrzym ”, a także książka pt. „ Z Maryja w drodze do nieba ”.

 

  1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Józefa Szczodrowskiego, l. 62., zam. przy ul. Kościerskiej 13: „ Dobry Jezu, a nasz Panie…” 

 

 

 


 
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
Polecamy:
1stNapisz do nas
kancelaria adwokacka warszawa