Aktualności1st
Biuro parafialne1st
Ogłoszenia parafialne1st
Intencje mszalne1st
Msze św. i nabożeństwa1st
Nasza parafia1st
Duszpasterze1st
Ministranci1st
Osoba Pierwszego Kontaktu1st
Grupy parafialne1st
Wieści z budowy1st
Wokół wiary1st
Galeria zdjęć1st
Sakramenty w parafii1st
Patroni naszej parafii1st
Mały modlitewnik1st
Kontakt1st
Ogłoszenia parafialne


2021-04-04 Niedziela - Zmartwychwstanie Pańskie

  1. Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy duchowej radości, odwagi wśród przeciwieństw, cierpliwości w wydarzeniach, które często nie są po naszej myśli, codziennej bliskości Zmartwychwstałego Chrystusa, obdarzającego nas pokojem i nadzieją.

 

  1. W Poniedziałek Wielkanocny, w drugi dzień Świąt, Msze św. jak w każdą niedzielę. Kolekta w tym dniu przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski. 

 

  1. W pierwsze i drugie Święto o g. 16.30, a od wtorku o g. 17.30 zapraszamy na nowennę przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego.

 

  1. W środę po Mszy św. wieczornej Róże Różańcowe odmówią swój wspólnotowy różaniec, a po nim spotkanie i wymiana tajemnic.

 

  1. W przyszłą niedzielę - Miłosierdzia Bożego – przypada nasz odpust parafialny. Z powodu rozporządzeń związanych z epidemią nie będzie uroczystej sumy odpustowej. W tym dniu o g. 15.00 zapraszamy na nabożeństwo w Godzinie Miłosierdzia, a o g. 15.30 będzie sprawowana dodatkowa Msza św. Pozostałe Msze św. bez zmian.

 

  1. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na cele charytatywne.

 

  1. Ojcowie Karmelici Bosi z Zamartego zapraszają w niedzielę 11 kwietnia na otwarcie sezonu motocyklowego. W programie: g. 13.00 – Msza św., po niej możliwość przyjęcia szkaplerza karmelitańskiego, g. 14.30 – poświęcenie motocykli.

 

  1. Główny Urząd Statystyczny w Gdańsku informuje, że 1 kwietnia w całej Polsce rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Podstawowa formą udziału w spisie jest samospis internetowy poprzez stronę www.spis.gov.pl. Na tej stronie podany jest również numer telefonu na infolinię, gdzie można uzyskać dodatkowe informacje lub dokonać spisu przez telefon. Udział w spisie jest obowiązkowy.    

 

  1. Jest nowy „ Pielgrzym ” i „ W Rodzinie ”, a także modlitewnik „ W Sercu Ojca. Modlitwy do Świętego Józefa ”, w cenie 5 zł.

 

  1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pożegnaliśmy śp. Jana Bukowskiego, l. 77, zam. przy ul. Ceynowy 7: „ Dobry Jezu, a nasz Panie…”

 

 


 
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
Polecamy:
1stNapisz do nas
kancelaria adwokacka warszawa