Aktualności1st
Biuro parafialne1st
Ogłoszenia parafialne1st
Intencje mszalne1st
Msze św. i nabożeństwa1st
Nasza parafia1st
Duszpasterze1st
Ministranci1st
Osoba Pierwszego Kontaktu1st
Grupy parafialne1st
Wieści z budowy1st
Wokół wiary1st
Galeria zdjęć1st
Sakramenty w parafii1st
Patroni naszej parafii1st
Mały modlitewnik1st
Kontakt1st
Ogłoszenia parafialne


2020-06-06 Niedziela - Trójcy Najświętszej

 

 

  1. Zapraszamy w ramach nabożeństw czerwcowych do indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu zakończonej litanią do Serca Jezusowego – w dni powszednie o g. 17.30, w niedziele o g. 16.30.

 

  1. W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. W tym roku ze względu na ustawy państwowe i decyzją ks. biskupa diecezjalnego nie odbędzie się procesja ulicami parafii.

 

  1. W Boże Ciało Msze św. w porządku niedzielnym, a po każdej Mszy św. będą procesje eucharystyczne na placu przy bocznym wejściu do kościoła. Dodatkowo o g. 15.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, która zakończy się nabożeństwem czerwcowym i procesją o g. 16.30. W czasie adoracji okazja do spowiedzi.

 

  1. Procesje eucharystyczne w oktawie Bożego Ciała odbywać się będą o g. 17.30 w dni powszednie i o g. 16.30 w niedzielę. Z uwagi na procesje zarówno w uroczystość Bożego Ciała, jak i w oktawie prosimy korzystać z parkingu przed krzyżem lub na placu po dawnej kaplicy.

 

  1. W sobotę nabożeństwo ku czci Matki Bożej Fatimskiej rozpocznie się o g. 17.00, a procesja z figurą będzie razem z procesją eucharystyczną.

 

  1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 11.00 przedwakacyjne spotkanie dla dzieci z klas 3 przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.

 

  1. Ks. biskup diecezjalny Ryszard Kasyna odwołał dyspensę ogólną od uczestnictwa we Mszy św. z powodu epidemii, jednocześnie zachowuje ją dla osób w podeszłym wieku, dotkniętych infekcją oraz dla osób, odczuwających zagrożenie koronawirusem.        

 

  1. Jest nowy „ Pielgrzym ” i „ Mały Pielgrzym ”.

 

     

  
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
Polecamy:
1stNapisz do nas
kancelaria adwokacka warszawa