Aktualności1st
Biuro parafialne1st
Ogłoszenia parafialne1st
Intencje mszalne1st
Msze św. i nabożeństwa1st
Nasza parafia1st
Duszpasterze1st
Ministranci1st
Osoba Pierwszego Kontaktu1st
Grupy parafialne1st
Wieści z budowy1st
Wokół wiary1st
Galeria zdjęć1st
Sakramenty w parafii1st
Patroni naszej parafii1st
Mały modlitewnik1st
Kontakt1st
Ogłoszenia parafialne


2020-04-26 III Niedziela Wielkanocy

 1. Od 20 kwietnia, zgodnie z wytycznymi na czas epidemii, w naszym kościele mogą przebywać na nabożeństwach 43 osoby.    

 

 1. Przypominamy o obowiązującej dyspensie od udziału w niedzielnej Mszy św. i zachęcamy do przeżycia Eucharystii w domach poprzez media.    

 

 1. Od piątku rozpoczną się nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej: w dni powszednie o g. 17.30, w niedziele o g. 16.30. Prosimy o odprawianie tych nabożeństw w miarę możliwości w gronie rodzinnym, aby ograniczyć przemieszczanie się i nie przekraczać wyznaczonej ilości osób w kościele.

 

 1. Informujemy, że ustawy państwowe nie dopuszczają możliwości gromadzenia się na  nabożeństwach majowych przy krzyżach, figurach i kapliczkach.

 

 1. W pierwszy piątek spowiedź przed Mszą św. poranną i w g. 17.00 – 18.00.

 

 1. W piątek, 1 maja, ks. biskup diecezjalny udziela dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

 

 1. W pierwszą sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi: o g. 17.00 – adoracja, o g. 17.30 – różaniec.

 

 1. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.

 

 1. W sobotę w liturgii podczas Mszy św. będziemy obchodzić uroczystość Matki Bożej Królowej Polski, przeniesioną z racji przypadającej 3 maja niedzieli wielkanocnej.

 

 1. Ze względu na przedłużenie decyzji zamknięcia szkół, zaplanowane bierzmowanie na dzień 11 maja nie odbędzie się. Nowy termin wyznaczy ks. biskup.

 

 1. W związku z przeniesieniem I Komunii św. i odwołania bierzmowania, prosimy rodziców, aby w czasie epidemii zadbali wraz z dziećmi i młodzieżą o wspólną modlitwę i udział we Mszy św. poprzez środki społecznego przekazu, a w późniejszym terminie, jeśli będzie to możliwe, uczestniczyli w Eucharystii w kościele parafialnym.

 

 1. Za tydzień kolekta budowlana. Za dotychczasowe wykonane prace ( ocieplenie ściany tylnej i ukośnej ) pozostało do zapłaty 60 tys. zł ( łączny koszt wyniósł 90 tys. , nie licząc prac wewnątrz kościoła, które jeszcze trwają ). Serdeczne - Bóg zapłać -  za ofiary na utrzymanie parafii i budowę kościoła składane osobiście lub przez przelew bankowy.        

  
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
Polecamy:
1stNapisz do nas
kancelaria adwokacka warszawa