Aktualności1st
Biuro parafialne1st
Ogłoszenia parafialne1st
Intencje mszalne1st
Msze św. i nabożeństwa1st
Nasza parafia1st
Duszpasterze1st
Ministranci1st
Osoba Pierwszego Kontaktu1st
Grupy parafialne1st
Wieści z budowy1st
Wokół wiary1st
Galeria zdjęć1st
Sakramenty w parafii1st
Patroni naszej parafii1st
Mały modlitewnik1st
Kontakt1st
Ogłoszenia parafialne


0000-00-00

 1. Niedzielą Palmową rozpoczynamy przeżywanie Wielkiego Tygodnia. W tym roku powodu epidemii w liturgii Triduum Paschalnego może uczestniczyć tylko 5 osób. Prosimy o dostosowanie się do tego wymogu i do przeżycia duchowego tych dni poprzez transmisje w mediach.

 

 1. W Wielki Czwartek Msza św. Wieczerzy Pańskiej o g. 18.00. Zgodnie z nakazami liturgicznymi opuszcza się przeniesienie Najświętszego Sakramentu do ciemnicy i adorację.

 

 1. W Wielki Piątek o g. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego na rozpoczęcie nowenny przed Świętem Miłosierdzia Bożego. Liturgia Męki Pańskiej o g. 18.00, po niej adoracja przy Bożym Grobie do g. 21.00.

 

 1. W Wielką Sobotę od g. 9.00 dalszy ciąg adoracji przy Grobie. W tym roku nie będzie święcenia pokarmów w kościele. Można to uczynić podczas śniadania wielkanocnego. Wzór modlitwy znajduje się na naszej stronie internetowej.

 

 1. W Wielki Piątek i Wielką Sobotę podczas adoracji przy Grobie prosimy pamiętać o tym, aby w kościele nie było jednocześnie więcej niż 5 osób.

 

 1. W Wielką Sobotę o g. 15.00, a w święta o g. 16.30 nabożeństwo nowenny przed Świętem Miłosierdzia Bożego.

 

 1. Liturgia Wigilii Paschalnej o g. 21.00. Zgodnie z ustaleniami liturgicznymi na czas epidemii, rozpocznie się ona wewnątrz kościoła od zapalanie paschału, po niej nie będzie procesji rezurekcyjnej.

 

 1. W Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. jak w każdą niedzielę.      

 

 1. Do spowiedzi świątecznej i wielkanocnej zapraszamy codziennie do Wielkiej Środy przed Mszą św. poranną i od g. 17.30.

 

 1. Caritas Diecezji Pelplińskiej organizuje zbiórkę na środki ochrony bezpośredniej. Szczegóły można znaleźć na stronie pelplin.caritas.pl.

 

 1. Na stronie radioglos.pl można zapoznać się z propozycją rekolekcji i nabożeństw na Wielki Tydzień przygotowanych przez Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej.  

 

 1. Ze względu na zaistniałą sytuację, wszystkich pragnących złożyć ofiarę na utrzymanie parafii i budowę naszego kościoła, prosimy o uczynienie tego poprzez przelew bankowy ( numer konta na stronie internetowej ). Serdeczne – Bóg zapłać – za dotychczasowe ofiary, które są wyrazem troski i odpowiedzialności za parafię.      1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
Polecamy:
1stNapisz do nas
kancelaria adwokacka warszawa