Aktualności1st
Ogłoszenia parafialne1st
Intencje mszalne1st
Msze św. i nabożeństwa1st
Nasza parafia1st
Duszpasterze1st
Ministranci1st
Parafialna Poradnia Rodzinna1st
Grupy parafialne1st
Wieści z budowy1st
Wokół wiary1st
Galeria zdjęć1st
Sakramenty w parafii1st
Patroni naszej parafii1st
Mały modlitewnik1st
Kontakt1st
Ogłoszenia parafialne
2017-10-15 XXVIII Niedziela Zwykła

 1. Serdeczne – Bóg zapłać – za ofiary złożone na budowę naszego kościoła i dar modlitwy w tej intencji.
 2. „ Bóg zapłać ” także parafianom, którzy podjęli inicjatywę zakupienia wyposażenia prezbiterium w nowym kościele w postaci: krzyża procesyjnego, świecznika ołtarzowego, stojaka pod paschał i pulpitu do miejsca przewodniczenia. Zebrano na ten cel 3500 zł. Całkowity koszt kompletu wynosi 4472 zł. Kto chciałby jeszcze dołożyć swoją ofiarę może zgłosić się do ks. proboszcza lub p. Wójcickiej.
 3. Dziękujemy również wszystkim, którzy pracowali w minionym tygodniu. W poniedziałek od g. 8.00 zapraszamy do dalszej pomocy w przygotowaniu dojścia do nowego kościoła.

 

 1. We wtorek o g. 19.00 Duszpasterstwo Rodzin zaprasza matki i ojców do parafii Matki Bożej Fatimskiej na Mszę św. w intencji dzieci i współmałżonków.

 

 1. W środę o g. 16.30 w kaplicy spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z III klas gimnazjum.

 

 1. W sobotę w Chojnicach odbędzie się nawiedzenie i jednocześnie zakończenie peregrynacji figury Matki Bożej Fatimskiej w naszej diecezji. O g. 18.15 z kościoła Matki Bożej Królowej Polski wyruszy procesja z figurą do Bazyliki, gdzie o g. 19.00 Mszy św. przewodniczyć będzie ks. biskup diecezjalny Ryszard Kasyna. Po Mszy św. nastąpi dalsze przeniesienie figury do parafii Matki Bożej Fatimskiej.

 

 1. W przyszłą niedzielę w parafii Matki Bożej Królowej Polski rozpocznie się Seminarium Odnowy Wiary prowadzone przez ks. Radosława Karczewskiego z Pelplina.

 

 1. Już dzisiaj serdecznie wszystkich zapraszamy w sobotę 28 października o g. 16.00 na Mszę św. w naszym nowym kościele. Uroczystości przewodniczyć będzie ks. biskup diecezjalny Ryszard Kasyna.
 2. Z racji uroczystości w sobotę 28 października nie będzie Mszy św. o g. 18.00. Osoby, które zamówiły na tą godzinę intencję mszalną prosimy o osobisty kontakt.

 

 1. W zakrystii można składać kartki z wypominkami jednorazowymi i na Msze św. zbiorowe za zmarłych na Dzień Zaduszny ( do wyboru o g. 8.00 lub 18.00). W kruchcie są przygotowane druczki do zabrania.

 

 1. Jest jeszcze nowy „ Pielgrzym ” i „ Mały Pielgrzym ” ( szczególnie dla dzieci pierwszokomunijnych ) oraz „ W Rodzinie ” ( w kruchcie – do zabrania ).

 

 1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp.: Kazimiera Rudera, l. 52, zam. przy ul. Rzepakowej 10 i Janusz Magdowski, l. 79, zam. w Igłach. „ Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie ”.1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
Polecamy:
1stNapisz do nas
biżuteria swarovskiego - agencja interaktywna lublin - słodycze - Hotele Warszawa