Aktualności1st
Biuro parafialne1st
Ogłoszenia parafialne1st
Intencje mszalne1st
Kolędy 2022/20231st
Msze św. i nabożeństwa1st
Nasza parafia1st
Duszpasterze1st
Ministranci1st
Osoba Pierwszego Kontaktu1st
Grupy parafialne1st
Wieści z budowy1st
Wokół wiary1st
Galeria zdjęć1st
Sakramenty w parafii1st
Patroni naszej parafii1st
Mały modlitewnik1st
Kontakt1st
Ogłoszenia parafialne
2023-03-19 IV Niedziela Wielkiego Postu

 1. W Wielkim Poście zapraszamy w piątki na nabożeństwa Drogi Krzyżowej o g. 8.30 i 17.15, w niedziele na Gorzkie Żale o g. 16.30.

 

 1. Serdeczne – Bóg zapłać – za złożone dzisiaj ofiary na budowę naszego kościoła, a także przekazywane w biurze parafialnym i na konto bankowe.

 

 1. W poniedziałek obchodzimy, przeniesioną z racji niedzieli Wielkiego Postu, uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.

 

 1. W czwartek od g. 17.15 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi. Tym razem trwanie przed Jezusem Eucharystycznym ofiarujemy w ramach przypadającego w tym dniu w naszej parafii Mostu Modlitewnego w intencji powołań, a także za kleryków, moderatorów i profesorów Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie.  

 

 1. W piątek o g. 20.00 w małym kościele parafii MBKP w Chojnicach rozpocznie się Ekstremalna Droga Krzyżowa. Można wybrać jedną z dwóch tras – do Wiela ( 42 km ) lub do Zamartego ( 23 km ). Po Mszy św. odbędzie się całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu, zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby wziąć udział w tej drodze krzyżowej, a powodu stanu zdrowia nie mogą. Zapisy na EDK pod adresem www.edk.org.pl.

 

 1. W sobotę przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego, która obchodzona jest również jako Dzień Świętości Życia. Msza św. z możliwością przystąpienia do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego będzie sprawowana o g. 8.00. Osoby podejmujące duchową adopcję prosimy o zabranie świec.

 

 1. W sobotę wieczorna Msza św. o g. 18.00 będzie sprawowana z liturgii V Niedzieli Wielkiego Postu.

 

 1. W sobotę zapraszamy na XX Marsz dla Życia. Rozpocznie się on w dużym kościele parafii MBKP w Chojnicach o g. 16.00 świadectwem Anny i Piotra Jakubków. Następnie odbędzie się nabożeństwo przebłagalne za grzech przeciw ludzkiemu życiu oraz Duchowa Adopcja dziecka Poczętego. Marsz zakończy się Mszą św. w kościele gimnazjalnym o g. 18.00. Osoby, które pragną przystąpić do duchowej adopcji prosimy o przyniesienie świec.

 

 1. Na stoliku przy filarze można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

   

 1. Jest nowy „ Pielgrzym ” i „ W Rodzinie ”.

 

 1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Barbara Stachowicz, l. 88, zam. przy ul. Ceynowy 16:   „ Dobry Jezu, a nasz Panie… ”

 
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
Polecamy:
1stNapisz do nas
biżuteria swarovskiego - agencja interaktywna lublin - słodycze - Hotele Warszawa