Aktualności1st
Biuro parafialne1st
Ogłoszenia parafialne1st
Intencje mszalne1st
Msze św. i nabożeństwa1st
Nasza parafia1st
Duszpasterze1st
Ministranci1st
Osoba Pierwszego Kontaktu1st
Grupy parafialne1st
Wieści z budowy1st
Wokół wiary1st
Galeria zdjęć1st
Sakramenty w parafii1st
Patroni naszej parafii1st
Mały modlitewnik1st
Kontakt1st
Aktualności


Rekolekcje wielkopostne 2023

Jutro kończą się nasze rekolekcje wielkopostne. W tym roku głosi je ks. Dariusz Presnal, salezjanin, proboszcz parafii pw. Św. Jana Bosko w Pile. Pełni on też funkcję kapelana w szpitalu, pracuje w szkołach prowadzonych przez salezjanów w Pile. Są osoby, które pamiętają księdza z "Pustyni Miast", która pojawiła się w Chojnicach blisko 30 lat temu.
 
Wielką pasją ks. Darka jest praca z dziećmi i młodzieżą. Obecnie wiele czasu i energii poświęca projektowi muzycznemu o nazwie "Bosko Bandits". Aż 27 razy udało mu się też pójść z pielgrzymką na Jasną Górę. 
Ci, którzy znają ks. Darka od wielu lat, mówią, że swego czasu świetnie grał w piłkę, w tenisa stołowego i że zawsze pamięta o przyjaciołach.
W środę będzie okazja podziękować ks. Dariuszowi za wygłoszone do nas nauki, za wspólną modlitwę i śpiew. Możemy to zrobić poprzez złożenie ofiary, która zostanie przeznaczona na kontynuację salezjańskiego dzieła - przede wszystkich na prowadzone przez księży szkoły.
 
"Każdy z nas musi sam rozeznać drogę naszego życia - nikt za nas tego nie zrobi, także ksiądz" - to przesłanie, jakie pozostawił nam rekolekcjonista jako "zadanie domowe" na kolejne dni.

1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
1st
Polecamy:
1stNapisz do nas
kancelaria adwokacka warszawa